Pomarańczowe tło
Naprawa dźwigów
Henryk Szokalski
żuraw leśny podnośnik
Kontakt
Naprawa Dźwigów
Henryk Szokalski


ul. Wersalska 54
91-212 Łódź
woj. łódzkie

tel. (042) 716-90-83
fax (042) 716-92-81


email: biuro@dzwigi.com

certyfikat rzetelna firma

Podnośniki nożycowe ATN i innych marek

Podnośniki nożycowe ATN to urządzenia znane ze swojej solidności i niezawodności. Nic dziwnego, że są tak chętnie wybierane. Nasza oferta obejmuje naprawę podnośników nożycowych zarówno tej, jak i innych marek. Wieloletnie doświadczenie oraz fachowa wiedza pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi najwyższej jakości. Oferujemy również usługi serwisowe. Szybko i skutecznie pozbędziemy się każdej awarii, zarówno w obrębie samego urządzenia, jak i jego podzespołów.

Naprawa podnośników nożycowych ATN – usługi

Dysponujemy szerokim asortymentem części zamiennych do nożycówek. W stałej ofercie mamy części ATN oraz innych znanych marek. Dzięki temu możliwe jest wykonanie szerokiej gamy prac naprawczych i konserwacyjnych związanych z podnośnikami nożycowymi. Naprawa podnośników nożycowych ATN zawsze wykonywana jest zgodnie z zaleceniami producenta oraz z użyciem idealnie dobranych komponentów, dlatego jej efekty są w pełni zadowalające.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Zapraszamy do współpracy klientów z Łodzi oraz okolic.