Pomarańczowe tło
Naprawa dźwigów
Henryk Szokalski
żuraw leśny podnośnik
Kontakt
Naprawa Dźwigów
Henryk Szokalski


ul. Wersalska 54
91-212 Łódź
woj. łódzkie

tel. (042) 716-90-83
fax (042) 716-92-81


email: biuro@dzwigi.com

certyfikat rzetelna firma

> O Nas

Naprawa różnego rodzaju podnośników – Informacje o firmie

Historia firmy

Nasza firma powstała w latach 60. XX wieku z inicjatywy Henryka Szokalskiego. Pierwotnie nasza siedziba znajdowała się w Łodzi na ulicy Strzeleckiej (Chojny). W latach 70. została jednak przeniesiona do miejscowości Skotniki niedaleko Łodzi i Zgierza. Powodem zmiany siedziby była chęć dalszego rozwoju. Taką możliwość dawały nam Skotniki. Duży teren i obszerna hala naprawcza umożliwiły poszerzenie zakresu obsługiwanych przez firmę podnośników oraz innych urządzeń dźwignicowych. Zaczęliśmy także współpracować z wieloma firmami z okolicznych miejscowości, m.in. z Łowicza, Głowna, Zgierza, Zduńskiej Woli czy Sieradza.

W latach 80. nadal postępował intensywny rozwój firmy. Powstawały nowe pomieszczenia, stale poszerzana była także nasza baza maszynowa – między innymi o tokarnie i frezarki. W następnych latach nasz zakład zdobył uprawnienia do dokonywania napraw urządzeń dźwignicowych poprzez spajanie nierozłączne (spawanie). Z biegiem czasu zakład nabył także szereg nowych uprawnień na montaż, wytwarzanie i naprawy coraz szerszej gamy urządzeń dźwignicowych.

W roku 2013 przenieśliśmy firmę do Łodzi na ulicę Wersalską 54, przy zbiegu z ulicą Szczecińską. Dzięki nowo wybudowanej siedzibie posiadamy większą ilość dostępnych stanowisk diagnostycznych oraz większą powierzchnie magazynową.

Dziś posiadamy praktycznie wszystkie uprawnienia wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego dla urządzeń transportu bliskiego. Jesteśmy wciąż rozwijającą się rodzinną firmą, dla której najważniejsza jest dbałość o jakość świadczonych przez Nas usług. W ich ramach wykonujemy naprawy i konserwacje dźwigów, żurawi (także żurawi leśnych) oraz wszelkiego rodzaju podnośników, w tym podnośników nożycowych ATN. Dysponujemy także szerokim zapleczem części zamiennych i jesteśmy autoryzowanym serwisem urządzeń Palfinger i HMF

Pracownicy naszej firmy

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych elektroników, mechaników, frezerów, tokarzy i spawaczy. Nasza załoga stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kursach i szkoleniach zawodowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie powiększać zakres świadczonych usług oraz wykaz obsługiwanych urządzeń. Dzięki poszerzaniu kompetencji możemy wykonywać naprawy oraz konserwacje coraz bardziej skomplikowanych podestów ruchomych, żurawi czy dźwigników.

Zatrudnieni w naszej firmie pracownicy posiadają uprawnienia wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego UDT na konserwację wózków widłowych, wciągarek, suwnic, podestów ruchomych, dźwigników, dźwigów i żurawi.

Bierzemy udział w szkoleniach przeprowadzanych przez producentów żurawi Palfinger i HMF zarówno w kraju, jak i za granicą.

Gorąco zachęcamy do nawiązania z nami współpracy. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących świadczonych przez nas usług, zapraszamy do kontaktu z siedzibą naszej firmy w Łodzi na ulicy Wersalskiej 54.