Pomarańczowe tło
Naprawa dźwigów
Henryk Szokalski
żuraw leśny podnośnik
Kontakt
Naprawa Dźwigów
Henryk Szokalski


ul. Wersalska 54
91-212 Łódź
woj. łódzkie

tel. (042) 716-90-83
fax (042) 716-92-81


email: biuro@dzwigi.com

certyfikat rzetelna firma

Serwis żurawi różnego typu

Zajmujemy się szeroko rozumianym serwisem żurawi różnego typu i firm. Mamy odpowiednie uprawnienia i certyfikaty niezbędne do realizacji zleceń z zakresu serwisu i naprawy żurawi samojezdnych, przenośnych i leśnych. Spośród maszyn przenośnych prowadzimy głównie serwis żurawi:

  • Copma,
  • HDS,
  • Atlas,
  • HIAB,
  • Fassi,
  • HDS Epsilon,
  • HMF.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem maszyn Palfinger i HMF. Oferujemy też szeroki wybór części ATN.

Zajmujemy się generalnymi remontami, regeneracją, oferujemy części zamienne i filtry. Każdy, kto zleci nam serwis żurawia czy jakiejkolwiek innej maszyny, może liczyć także na fachowe doradztwo w zakresie eksploatacji oraz utrzymania sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy zamieszczoną na stronie.

Serwis żurawi przenośnych

Mamy wieloletnie doświadczenie w serwisie żurawi przenośnych. Żurawie przenośne to Hydrauliczne Dźwigi Samochodowe, czyli w skrócie HDS. Są montowane na samochodach ciężarowych, ich zaletą jest duża mobilność i możliwość pracy w miejscach niedostępnych dla większych maszyn.

Podczas serwisu zrobimy odpowiedni przegląd, wymienimy zużyte części, przeprowadzimy modernizacje i działania konserwacyjne. Poprawi to efektywność pracy maszyny, wpłynie na wydłużenie jej żywotności i sprawne funkcjonowanie mechanizmów. A w razie konieczności jesteśmy w stanie uporać się nawet z najbardziej skomplikowanymi awariami sprzętu oraz problemami związanymi z nieprawidłową pracą podzespołów urządzeń.

Żurawie leśne

Żurawie leśne są wykorzystywane w leśnictwie, służą do prac związanych z załadunkiem i rozładunkiem drewna. Z tego powodu mają inną konstrukcję niż pozostałe żurawie, są cięższe i masywniejsze, przystosowane do wykonywania intensywnej pracy. Aby dobrze spełniały swe funkcje, muszą być mocne, wytrzymałe i wydajne. Z uwagi na ich przeznaczenie żurawie leśne mogą być maszynami do załadunku ciężkiego drewna lub (składane) do wywozu drewna.

Nasza firma oferuje profesjonalną naprawę żurawi leśnych z wykorzystaniem sprawdzonych części zamiennych. Żuraw leśny jest to szczególny typ żurawia, w przypadku którego odpowiednio przeprowadzony serwis ma jeszcze większe znaczenie.

Żuraw przenośny Hala do napraw żurawi