Pomarańczowe tło
Naprawa dźwigów
Henryk Szokalski
żuraw leśny podnośnik
Kontakt
Naprawa Dźwigów
Henryk Szokalski


ul. Wersalska 54
91-212 Łódź
woj. łódzkie

tel. (042) 716-90-83
fax (042) 716-92-81


email: biuro@dzwigi.com

certyfikat rzetelna firma

Naprawa żurawi

Zajmujemy się szeroko rozumianą naprawą żurawi samojezdnych i innych. Żurawie czy podnośniki zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów są jednymi z urządzeń technicznych podlegających dozorowi technicznemu, co oznacza, że konieczne jest wykonywanie przy nich prac serwisowych i konserwacji przez specjalistów, posiadających zaświadczenie kwalifikacyjne wydane przez Urząd Dozoru Technicznego. Mamy odpowiednią wiedzę, kwalifikacje i niezbędne uprawnienia UDT konieczne do przeprowadzenia napraw żurawi czy serwisu podnośników. To gwarantuje, że prace zostaną wykonane na odpowiednim poziomie, a maszyna wróci do pracy odpowiednio przygotowana.

Codzienna eksploatacja urządzeń wiąże się ze zużyciem poszczególnych części, konieczna jest wtedy ich wymiana. Sprowadzamy na zamówienie części zamienne do żurawi:

  • Grove,
  • Liebherr,
  • Demag, ADK,
  • Tadano Faun,
  • IFA.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Żuawie samojezdne

Oferujemy usługi naprawy zarówno w przypadku żurawi samojezdnych jak i przenośnych. Zajmujemy się naprawą żurawi Fassi – to znana włoska firma, jeden z największych producentów tych maszyn. Żurawie samojezdne potocznie często nazywa się dźwigami, służą do załadunku i rozładunku towarów, są montowane na podwoziu samochodu ciężarowego i mają większy udźwig niż żurawie typu HDS. Na rynku dostępna jest bardzo szeroka oferta tego typu maszyn. Do żurawi samojezdnych zalicza się między innymi żurawie terenowe, teleskopowe oraz kompaktowe, a także wysięgnikiem kotwicowym do dużych obciążeń. Te maszyny to skomplikowane konstrukcje, składające się z wielu elementów: hydraulicznych, mechanicznych, elektrycznych. Dlatego tak ważna jest znajomość specyfiki działania żurawi, aby móc podjąć się naprawy.

Z powodzeniem przeprowadzimy naprawę żurawi samojezdnych wszelkiego typu. Regularne serwisowanie i profesjonalna naprawa w razie konieczności są gwarantem długiej żywotności maszyn i ich sprawnego funkcjonowania. Zapraszamy do współpracy z naszymi wykwalifikowanymi specjalistami.

Żuraw samojezdny - bok Żuraw samojezdny - front Bok 2 - Żuraw samojezdny
Front 2 - Żuraw samojezdny Bok 3 - Żuraw samojezdny